PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 14:58:20
Mwdm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  Młot M (5) 
10:05  Tyczka K 
11:00  Kula K (3) 
11:35  300 m M  [el]
11:56  Dysk M (1) 
12:10  300 m K  [s]
12:50  80 m pł K  [el]
13:21  W dal M 
13:31  Wzwyż K 
13:50  80 m pł K  [F]
13:56  Oszczep K (500) 
14:10  110 m M (91.4)  [el]
14:40  1000 m M  [s]
14:55  1000 m K  [s]
15:25  110 m M (91.4)  [F]
REKORDY
RP (U16) 7.06 JAŚCZAK Jacek SPOŁEM Łódź Spała 1976-09-12
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 14:58:20
W dal M - FINAŁ Planowany START: 2018-09-23 13:21 ZAKOŃCZENIE: 14:46:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 594
WILK Cezary 04-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 6.35
+0.7
6.06
-0.1
6.10
+0.1
5.99
+0.1
6.23
+0.4
x
+0.8
6.35
2 19 92
GRYTA Jacek 03-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.99
+0.6
5.91
+0.1
6.00
+0.5
6.27
+0.1
6.24
+0.5
6.33
-0.2
6.33
3 13 153
BRACKI Jakub 03-03-16 LUKS Strzałków (LD) x
+1.9
x
+1.7
5.89
+0.5
5.99
+0.3
6.20
-0.2
x
+0.7
6.20
4 9 504
ROBOTNIKOWSKI Jakub 04-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6.01
-0.2
6.17
-0.5
6.06
-0.1
x
+0.3
6.19
+0.7
x
+0.1
6.19 PB
5 20 75
ISKRA Bartosz 03-01-28 UKB Szubin (KP) 5.74
+1.0
6.07
+0.2
5.88
+0.1
6.07
+1.0
6.18
+0.6
6.06
+0.4
6.18 PB
6 14 65
ZAMOROWSKI Bartosz 03-03-31 LUKS Start Nakło (KP) 5.93
+0.3
5.85
+1.3
6.01
+0.6
5.93
+0.3
5.74
+0.9
6.10
+0.5
6.10
7 1 42
BARTECZKA Bartek 03-03-03 BKS Bydgoszcz (KP) 5.91
-0.5
5.79
+0.9
6.05
+0.6
5.84
+0.2
6.05
+0.3
6.03
+0.6
6.05
8 6 517
JANKOWSKI Oliwer 03-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 5.87
+0.5
5.79
+0.7
5.89
+0.8
5.94
+0.7
5.95
+0.2
x
+0.4
5.95
9 5 246
BAREJA Filip 03-06-25 WLKS Nowe Iganie (MZ) 5.73
+0.3
5.69
+0.2
5.88
+0.9



5.88
10 17 15
ZAZULA Michał 03-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 5.87
+0.5
5.87
+1.2
x
+0.5



5.87
11 4 453
WIECZOREK Jan 04-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 5.72
-0.5
5.57
+0.1
5.82
+0.4



5.82
12 11 520
BUDUJ Mikołaj 03-01-12 MUKS Kadet Rawicz (WP) x
+1.2
5.77
+0.7
5.80
+0.4



5.80
13 16 71
PRZYBYLSKI Marcin 03-07-03 MLKS Krajna Sępólno (KP) 5.56
+0.9
5.48
+0.2
5.76
+0.1



5.76
14 8 307
SIWAKOWSKI Wojciech 03-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) x
+0.5
5.75
+0.1
5.68
-0.5



5.75
15 12 304
KAŁWAK Marcin 04-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 4.51
+0.7
5.60
+1.6
5.74
+1.0



5.74
16 10 265
MIŚTAK Nikodem 03-07-11 MLUKS Tarnów (MA) 5.10
+0.8
5.71
+0.3
5.56
+0.1



5.71
17 2 703
STERLINGOW Borys 03-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 5.68
-0.2
5.65
+1.1
5.02
-0.4



5.68
18 7 430
DIDYK Krystian 03-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) x
+0.3
5.60
+0.4
5.66
0.2



5.66
19 18 532
ROSZCZAK Bartosz 03-06-02 UKS Achilles Leszno (WP) x
-0.4
5.61
+0.5
5.65
+0.3



5.65
20 3 327
MOLEK Mateusz 04-07-20 LKS Stal Mielec (PK) 5.38
-0.4
5.46
+0.6
5.46
+0.8



5.46

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.03360390663147 s.