PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 17:59:10
Mtm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 4.81 KOLASA Ryszard MKS Gdańsk Sopot 1979-09-24
RP (U16) 4.82* GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Sopot 2020-08-01
RP (U16) 4.85* GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Warszawa 2020-09-05
RP (U16) 4.90* GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa Warszawa 2020-09-13
 

Data aktualizacji: 2020-09-26 17:59:10
Tyczka M Planowany START: 2020-09-26 14:00 ZAKOŃCZENIE: 17:23:00 DEKORACJA 18:10
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 16 294 GAWENDA Michał 05-06-15 OKS Skra Warszawa (MZ) 4.60
2 3 723 SMURA Wiktor 05-05-24 SL Olimpia Poznań (WP) 3.90
3 9 600 KUNC Michał 05-02-27 MKS Ustroń (SL) 3.80 PB
4 1 720 KRUK Nikodem 06-10-03 SL Olimpia Poznań (WP) 3.60 PB
5 7 722 POŚPIECH Paweł 06-09-06 SL Olimpia Poznań (WP) 3.60 =PB
6 13 206 DUDKA Filip 06-08-31 MKLA Łęczyca (LD) 3.50 =PB
7 14 552 WIECZERZAK Kornel 06-02-18 SKLA Sopot (PM) 3.30 PB
8 15 815 BARAN Miłosz 06-01-19 MKS Kusy Szczecin (ZP) 3.10 PB
9 11 23 KAMIŃSKI Mateusz 05-02-03 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3.10 PB
10 8 843 SZAKOWSKI Piotr 05-08-28 UKS OSoT Szczecin (ZP) 3.10 PB
11 6 210 ŻELECHOWSKI Jakub 05-04-04 MKLA Łęczyca (LD) 3.00 =PB
12 10 841 CACAJ Adam 06-06-09 UKS OSoT Szczecin (ZP) 2.85 PB
13 5 816 BAWELSKI Kamil 05-04-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) 2.85
14 17 208 PAWŁOWSKI Szymon 06-03-12 MKLA Łęczyca (LD) 2.85 PB
15 18 842 STANISŁAWCZYK Łukasz 06-04-23 UKS OSoT Szczecin (ZP) 2.70
16 2 55 KARNAS Wiktor 06-05-07 WLKS Wrocław (DS) 2.55
17 4 205 BARTCZAK Filip 06-04-13 MKLA Łęczyca (LD) 2.40
12 207 MATUSIAK Szymon 05-03-29 MKLA Łęczyca (LD) NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GAWENDA Michał 05 OKS Skra Warszawa 4.50
2 KRUGER Filip 04 UMKS Iskra Wolsztyn 3.70
3 KUNC Michał 05 MKS Ustroń 3.55
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 FURSEWICZ Eryk 03 ZLKL Zielona Góra 3.90
2 RACZKOWSKI Kacper 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.90
3 JAWORSKI Oskar 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.85
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.044723033905029 s.