PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 16:02:55
Mtm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 4.81 KOLASA Ryszard MKS Gdańsk Sopot 1979-09-24
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 16:02:55
Tyczka M - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 13:12 ZAKOŃCZENIE: 15:50:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.60 2.80 3.00 3.20 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.85 3.90 3.95 wynik inf
1 10 145
FURSEWICZ Eryk 03-02-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - - - - - x- - o o - o xxx 3.90
2 13 380
RACZKOWSKI Kacper 03-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - o - xxo xo xxo xo xxo xxx 3.90 PB
3 11 377
JAWORSKI Oskar 03-05-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o - o xo o xxo xxo xxx 3.85
4 7 415
MACIEJEWSKI Kacper 03-04-29 WKS Flota Gdynia (PM) - - - - o - xo o xo xxx 3.80 =PB
5 6 602
PRAWUCKI Bartosz 03-04-01 MKS Kusy Szczecin (ZP) - - - - o - xxo xo xxx 3.70 PB
6 8 612
CACAJ Wiktor 04-01-26 UKS OSoT Szczecin (ZP) - - - o o - xo xxx 3.60
7 12 162
GRACZYK Oskar 03-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - xo o xxo xxx 3.50
8 5 161
ŹEMIGAŁA Bartosz 03-03-13 MKLA Łęczyca (LD) - - - xo xo xxx 3.40 PB
9 3 482
Bucki Dawid 03-04-03 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - - o o xxx 3.20
10 1 603
STOPA Michał 03-10-24 MKS Kusy Szczecin (ZP) - o o xo xxx 3.20 =PB
10 9 554
KRUGER Filip 04-05-30 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) - o o xo xxx 3.20 PB
12 4 378
ŁABSZ Karol 04-02-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - o o xxo xxx 3.20
13 14 487
POCHOPIEŃ Nikodem 04-11-04 KKL Kielce (SK) - xo o xxx 3.00
14 2 14
GRUSZECKI Kornel 03-02-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o xo xo xxx 3.00 PB

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.041495084762573 s.