PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 19:24:10
Mom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 69.36 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk Radom 2013-09-28
 

Data aktualizacji: 2020-09-26 19:24:10
Oszczep M (600) Planowany START: 2020-09-26 17:30 ZAKOŃCZENIE: 19:03:00 DEKORACJA 19:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 519 KULPIŃSKI Piotr 05-01-14 LKS Jantar Ustka (PM) 46.79 x 14.97 x 51.36 44.58 51.36
2 18 555 KULAS Gracjan 05-04-19 UKS Lipusz (PM) 47.59 x 42.45 48.24 47.82 50.31 50.31
3 12 314 JANCIK Gustaw 05-01-28 UKS Gepard Warszawa (MZ) 46.81 x 42.83 x 46.04 50.31 50.31 PB
4 9 471 ŻYLIŃSKI Mateusz 05-12-26 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 46.59 39.28 42.36 43.62 42.88 50.08 50.08 PB
5 10 119 ZŁOTOWSKI Szymon 06-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 48.24 47.02 46.94 4.55 46.58 49.73 49.73 PB
6 6 470 WOŁYNIEC Dawid 05-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 46.32 41.17 43.40 47.29 41.27 42.28 47.29
7 16 127 KULIGOWSKI Rafał 06-01-23 UKS Cyprianka (KP) x 41.57 45.95 x x 42.18 45.95
8 17 334 MAJEWSKI Bartosz 05-03-21 UKS Technik Radom (MZ) 41.15 42.33 45.93 44.07 43.30 45.30 45.93
9 3 490 WAWIEROWICZ Ignacy 06-03-24 AML Słupsk (PM) 42.41 43.11 45.52 45.52
10 4 623 SZOPNIEWSKI Rafał 05-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 40.78 40.56 45.50 45.50
11 8 192 TROŚCIANKA Hubert 06-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 45.02 43.77 45.02
12 1 814 ŻELAZEK Krzysztof 06-01-21 MKS Junior Złocieniec (ZP) 44.24 38.02 41.47 44.24
13 20 583 RACHWALIK Sebastian 05-01-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 42.97 x x 42.97
14 11 795 WŁODARSKI Wiktor 05-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) x x 41.27 41.27
15 15 732 FECHNER Krzysztof 06-09-14 UKS Olimp Duszniki (WP) 41.11 x x 41.11
16 7 33 MATUSIAK Mikołaj 05-04-04 MLKS Echo Twardogóra (DS) 39.65 40.67 38.68 40.67
17 13 473 KOSSAKOWSKI Oskar 05-06-26 UKS Liceum sportowe Łomża (PD) 38.81 40.16 x 40.16
18 5 214 KUCHARCZYK Jan 05-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 36.04 x 21.85 36.04
19 19 97 POWALISZ Szymon 06-09-12 LUKS Start Nakło (KP) x 34.43 35.77 35.77
20 2 777 WYSOCKI Adam 05-07-27 UKS Gimpas Pasłęk (WN) x x 33.77 33.77
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 60.33
2 ŻUCHOWSKI Daniel 04 LKS Lubawa 52.90
3 TARASZKIEWICZ Bartosz 04 LUKS Hańcza Suwałki 52.49
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 TYLUS Patryk 03 KKS Victoria Stalowa Wola 58.63
2 SZULCZYK Maksymilian 03 UKS Olimp Duszniki 55.54
3 CYTLAŁ Artur 03 UKS MOSiR Działdowo 51.44
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03932785987854 s.