PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 18:32:45
Mom
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 64.47 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk Mielec 2002-10-19
RP (U16) 69.36* ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk Radom 2013-09-28
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 18:32:45
Oszczep M (600) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 17:08 ZAKOŃCZENIE: 18:07:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 320
TYLUS Patryk 03-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 56.01 54.08 53.53 58.63 57.74 x 58.63 PB
2 17 539
SZULCZYK Maksymilian 03-03-08 UKS Olimp Duszniki (WP) 47.77 x x 48.66 55.54 48.36 55.54 PB
3 16 585
CYTLAŁ Artur 03-01-09 UKS MOSiR Działdowo (WN) x 50.01 47.04 50.72 49.74 51.44 51.44
4 12 601
KOWALSKI Antoni 03-07-14 MKS Kusy Szczecin (ZP) 44.40 x 47.14 46.55 45.96 48.68 48.68
5 8 359
Andrejczyk Adam 03-05-22 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 34.98 42.01 46.22 36.38 40.44 x 46.22 PB
6 10 578
ŻUCHOWSKI Daniel 04-07-17 LKS Lubawa (WN) 45.58 39.17 37.82 41.94 x 44.98 45.58
7 14 444
PILARSKI Noel 04-04-21 MKS-MOS Katowice (SL) 40.11 38.91 44.94 x 43.23 x 44.94 PB
8 18 365
TARASZKIEWICZ Bartosz 04-01-14 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 42.14 43.59 43.37 40.00 x x 43.59
9 11 83
PANASIEWICZ Filip 03-03-10 UKS Skompensis Skępe (KP) x 42.84 41.33 42.84
10 1 280
GACEK Damian 03-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 42.03 41.18 36.39 42.03 PB
11 4 284
RAJZER Krzysztof 03-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 41.95 38.30 37.79 41.95
12 2 25
OTOLIŃSKI Maciej 03-04-30 MLKS Echo Twardogóra (DS) 39.62 x 36.07 39.62
13 13 357
JAROMA Michał 03-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola (PD) 29.73 38.73 33.81 38.73
14 5 184
SIATKOWSKI Paweł 03-03-28 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 38.09 x 35.42 38.09
15 7 600
KRAWCZYK Jakub 04-05-05 MKS Junior Złocieniec (ZP) x 37.68 35.84 37.68
16 15 390
PIECZKE Łukasz 03-02-05 LKS Fenix Słupsk (PM) x 35.82 36.84 36.84
17 3 445
SADOWSKI Filip 03-04-20 MKS-MOS Katowice (SL) 34.97 x 36.65 36.65
18 9 34
SAWA Filip 03-11-06 UKS Sprint Legnica (DS) x 31.01 30.70 31.01

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.039983034133911 s.