PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 11:59:19
Mmłotm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 67.97 RAUHUT Robert SKRA Warszawa Płock 2005-09-11
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 11:59:19
Młot M (5) Planowany START: 2020-09-27 10:30 ZAKOŃCZENIE: 11:50:00 DEKORACJA 12:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 229 KRUSZWIC Wiktor 06-04-12 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 49.06 52.12 52.94 50.63 51.23 50.99 52.94
2 13 107 SZYMAŃSKI Szymon 05-03-13 MKL Toruń (KP) x 46.69 44.29 x 50.57 x 50.57
3 10 114 MARCZAK Kamil 05-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 47.72 50.09 48.91 50.03 x x 50.09
4 8 224 MES Jerzy 05-09-12 MKS Zduńska Wola (LD) x 48.64 x 48.78 x x 48.78
5 15 92 SPRYSZYŃSKI Maciej 06-05-25 LKS Vectra Włocławek (KP) x 47.75 x x 46.90 x 47.75
6 7 524 GROENWALD Szymon 05-06-09 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 44.59 x x 37.33 x 46.37 46.37
7 12 68 KLUSZCZYŃSKI Gracjan 06-05-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 44.83 33.51 x 45.52 x 42.14 45.52
8 1 230 OPALIŃSKI Franciszek 05-01-25 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 38.50 41.41 x 44.06 x x 44.06
9 9 91 JANASIK Michał 05-08-31 LKS Vectra Włocławek (KP) 39.51 39.81 37.33 39.81
10 2 187 KARCZEWSKI Dylan 06-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 34.31 35.64 x 35.64
11 5 24 ROZMYSŁOWICZ Karol 05-08-23 MKS Osa Zgorzelec (DS) 35.00 x x 35.00
12 14 231 SZEWCZYK Jakub 06-12-08 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 31.21 x 31.28 31.28
13 11 150 OLSZOWY Eryk 06-01-15 KS Wisła Puławy (LU) 30.14 x x 30.14
4 729 PRACHARCZYK Jakub 05-07-19 UKS Achilles Leszno (WP) x x x NM
6 706 GÓRNIAK Sokrates 05-03-15 OŚ AZS Poznań (WP) x x x NM
16 656 STACHURA Jakub 06-07-07 KKL Kielce (SK) x x x NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 SOBIESIAK Marcin 04 AZS UMCS Lublin 51.19
2 ZŁOTOWSKI Wiktor 04 MLKS Nadwiślanin Chełmno 50.59
3 WITAS Alan 04 MKL Sparta Stalowa Wola 50.26
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 POSTÓJ Bartosz 03 TS Start Lublin 44.89
2 LUDWIG Julian 03 LUKS MGOKSiR Korfantów 43.33
3 BAJER Mikołaj 04 OŚ AZS Poznań 43.10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.04792308807373 s.