PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 11:52:16
Mmłotm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 67.97 RAUHUT Robert SKRA Warszawa Płock 2005-09-11
 

Data aktualizacji: 2019-09-22 11:52:16
Młot M (5) Planowany START: 2019-09-22 10:00 ZAKOŃCZENIE: 11:15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 8 101
SOBIESIAK Marcin 04-06-05 AZS UMCS Lublin (LU) x 42.46 51.19 49.01 48.05 x 51.19 PB
2 6 81
ZŁOTOWSKI Wiktor 04-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 47.56 50.59 47.39 x 46.95 50.59 PB
3 2 383
WITAS Alan 04-04-21 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 49.21 x x x 50.26 49.38 50.26 PB
4 17 45
BANACH Kacper 04-08-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 48.21 x x x x x 48.21 PB
5 10 79
MARCZAK Kamil 05-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x x 42.56 42.68 x 44.44 44.44 PB
6 13 74
SZYMAŃSKI Szymon 05-03-13 MKL Toruń (KP) 42.55 40.81 43.22 42.67 39.90 x 43.22
7 16 530
BANIK Szymon 04-04-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 41.48 x 41.24 41.71 43.10 43.10
8 15 175
MES Jerzy 05-09-12 MKS Zduńska Wola (LD) 36.19 34.58 40.96 38.62 40.80 38.91 40.96 PB
9 12 100
MLEKO Rafael 04-07-09 AZS UMCS Lublin (LU) 38.14 37.69 40.40 40.40 PB
10 14 183
KOWALSKI Wiktor 04-11-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 39.27 x x 39.27
11 4 174
DZIECIĄTKOWSKI Konrad 05-05-19 MKS Zduńska Wola (LD) 35.93 37.20 36.39 37.20
12 9 560
MAZUR Piotr 05-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) x 35.82 x 35.82
13 3 614
GÓRNIAK Sokrates 05-03-15 OŚ AZS Poznań (WP) 34.45 x 32.46 34.45
14 11 677
TATARYNOWICZ Maciej 04-07-14 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 27.45 33.40 x 33.40
15 1 15
LINIEWICZ Patryk 04-06-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) x 31.90 x 31.90
16 5 404
BAGIŃSKI Piotr 05-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) x 28.32 x 28.32
7 305
WIERZBICKI Kajetan 04-11-08 LKS Brzezina Osiek (MA) x x x NM
18 613
BAJER Mikołaj 04-07-30 OŚ AZS Poznań (WP) x x x NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.03853702545166 s.