PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 15:14:24
Mkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:30  Młot K (3) 
13:00  Ceremonia otwarcia 
13:20  600 m K  [s]
13:40  Kula M (5) 
13:45  100 m M  [el]
13:45  W dal K 
13:50  Wzwyż M 
14:10  2000 m M  [s]
14:35  600 m M  [s]
14:40  Tyczka M 
14:50  Dysk K (0.75) 
15:00  100 m K  [el]
15:25  100 m M  [F]
15:35  2000 m K  [s]
16:00  200 m pł K  [s]
16:29  200 m pł M  [s]
16:40  Oszczep M (600) 
16:59  100 m K  [F]
17:08  3000 m ch K  [s]
17:30  5000 m ch M  [s]
REKORDY
RP (U16) 19.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Słubice 2012-09-29
 

Data aktualizacji: 2019-09-21 15:14:24
Kula M (5) Planowany START: 2019-09-21 13:40 ZAKOŃCZENIE: 14:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 18 452
HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 14.00 14.19 14.54 15.18 14.59 x 15.18
2 7 338
BUCHWALD Jakub 04-07-12 LUKS Podium Kup (OP) 13.52 x 13.52 14.83 x 13.77 14.83
3 5 345
MAZUR Tobiasz 04-12-28 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 12.49 13.90 13.40 x x 13.42 13.90
4 1 170
OŚKIEWICZ Tomasz 05-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.49 13.63 13.58 13.73 13.16 x 13.73
5 9 528
PILARSKI Noel 04-04-21 MKS-MOS Katowice (SL) 11.78 12.72 13.72 12.97 12.89 12.99 13.72
6 3 9
WOJCIECHOWSKI Maciej 04-04-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 13.50 12.67 x x 13.41 12.77 13.50
7 8 95
SALDAT Jakub 04-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 12.11 12.76 12.45 12.34 12.37 x 12.76 PB
8 10 140
LEWKOWICZ Wojciech 04-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 10.78 11.13 12.76 x 12.19 x 12.76 PB
9 16 662
EWERTOWSKI Mateusz 04-04-01 LKS Lubawa (WN) 12.40 11.57 11.50 12.40 PB
10 17 485
LEMAŃCZYK Leon 05-07-23 UKS Lipusz (PM) x 12.30 x 12.30
11 2 669
KIJEWSKI Karol 05-10-10 PKS Gwardia Szczytno (WN) x x 12.28 12.28
12 4 489
MAKURAT Jakub 04-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 11.64 x 12.26 12.26 PB
13 15 207
WÓJCICKI Michał 04-03-18 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 11.52 12.15 x 12.15
14 6 76
ADAMCZYK Emil 04-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 11.81 11.63 12.04 12.04
15 13 173
WNĘTRZAK Wiktor 04-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 11.72 11.17 11.52 11.72
16 14 629
RODZIAK Karol 04-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 10.52 10.73 11.09 11.09
12 195
GAJEWSKI Przemysław 04-04-28 UKS Dziewiątka Kutno (LD) x x x NM
11 636
ROBAKOWSKI Dawid 04-06-23 UKS Skoczek Władysławów (WP) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.039397954940796 s.