PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 18:36:39
Mkulam
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 19.24 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Słubice 2012-09-29
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 18:36:39
Kula M (5) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 16:37 ZAKOŃCZENIE: 17:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 450
OLSZYŃSKI Jakub 03-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 11.52 14.59 x x x x 14.59 PB
2 15 76
KULIGOWSKI Michał 03-06-20 UKS Cyprianka (KP) 12.68 13.35 14.22 x 13.22 14.57 14.57
3 5 392
HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 12.86 11.70 13.36 12.61 13.02 13.45 13.45 PB
4 13 117
POSTÓJ Bartosz 03-09-07 TS Start Lublin (LU) 13.42 x x x x x 13.42
5 16 301
BUCHWALD Jakub 04-07-12 LUKS Podium Kup (OP) 12.86 12.70 12.62 13.30 13.14 13.24 13.30 PB
6 11 366
KRYSZYN Paweł 03-08-26 UKS Technik Augustów (PD) 12.30 x 12.79 13.03 13.29 12.89 13.29
7 1 19
GRZYWACZ Jakub 03-07-30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 12.50 12.77 13.27 12.73 x x 13.27 PB
8 10 545
RODZIAK Damian 03-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 12.68 12.11 12.31 11.86 12.42 12.24 12.68 PB
9 9 185
GÓRECZNY Filip 03-03-07 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 12.40 12.52 12.18 12.52
10 2 214
MILEWSKI Adrian 03-04-17 OKLA Ostrołęka (MZ) x 12.39 12.29 12.39
11 7 279
BOBER Paweł 03-02-03 UKS Kobylanka (MA) 12.23 11.79 x 12.23
12 12 358
MAC Bartosz 03-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola (PD) 11.92 x 11.34 11.92
13 3 344
STARAK Radosław 03-02-28 KS Podlasie Białystok (PD) 11.29 11.80 x 11.80
14 8 557
CEGŁOWSKI Hubert 03-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 11.12 x 11.54 11.54
15 6 72
ADAMCZYK Emil 04-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 10.89 9.94 11.20 11.20
16 4 462
CZEKAJSKI Bartłomiej 03-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 9.55 x 9.10 9.55

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.05397891998291 s.