PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 13:43:57
Mdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 69.09 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. Słubice 2016-10-07
 

Data aktualizacji: 2019-09-22 13:43:57
Dysk M (1) Planowany START: 2019-09-22 11:40 ZAKOŃCZENIE: 13:05:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 7 170
OŚKIEWICZ Tomasz 05-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 56.22 58.14 57.75 55.36 59.88 59.88 PB
2 12 140
LEWKOWICZ Wojciech 04-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x 48.53 55.16 55.87 58.21 x 58.21 PB
3 14 528
PILARSKI Noel 04-04-21 MKS-MOS Katowice (SL) x 48.59 56.21 53.74 54.00 x 56.21 PB
4 4 338
BUCHWALD Jakub 04-07-12 LUKS Podium Kup (OP) 39.74 48.08 x 54.01 55.74 49.70 55.74
5 10 485
LEMAŃCZYK Leon 05-07-23 UKS Lipusz (PM) x 47.21 x 50.92 52.45 x 52.45
6 18 18
PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 48.44 47.83 x 49.99 51.30 43.37 51.30
7 16 345
MAZUR Tobiasz 04-12-28 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 44.36 43.34 49.62 49.70 50.58 x 50.58
8 17 9
WOJCIECHOWSKI Maciej 04-04-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 42.54 45.42 48.03 48.01 x 46.79 48.03
9 19 173
WNĘTRZAK Wiktor 04-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 44.95 37.72 46.90 46.90
10 20 242
MARKOWSKI Przemysław 04-03-11 OKS Start Otwock (MZ) 44.60 43.37 45.43 45.43
11 3 489
MAKURAT Jakub 04-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 44.83 45.22 x 45.22
12 11 95
SALDAT Jakub 04-02-02 UKS Duo-Set Świecie (KP) 42.67 44.04 x 44.04
13 5 669
KIJEWSKI Karol 05-10-10 PKS Gwardia Szczytno (WN) x 43.04 x 43.04
14 8 164
GAJEWSKI Michał 04-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 41.32 41.62 41.62
15 9 612
NIEMCZYK Eryk 04-05-26 MUKS Szok Bojanowo (WP) 40.80 x 39.95 40.80
16 6 452
HELMAN Mateusz 04-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x 40.78 x 40.78
17 13 546
ORZEŁ Mikołaj 04-04-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) x 36.47 39.60 39.60
18 15 214
SIKORA Wiktor 05-07-24 GKS Wilga Garwolin (MZ) 39.02 x x 39.02
19 1 404
BAGIŃSKI Piotr 05-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 34.38 38.53 38.23 38.53
20 2 434
PISKULSKI Oliwer 04-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x x 37.44 37.44

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.046019077301025 s.