PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 13:43:05
Kwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot Iława 2013-06-21
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 13:43:05
Wzwyż K Planowany START: 2020-09-27 10:45 ZAKOŃCZENIE: 12:50:00 DEKORACJA 13:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 wynik inf
1 15 680 TWARDOWSKA Emilia 05-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - - - - o o xo o xxo xo xxx 1.68
2 8 488 PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) - - - - o o xo o o xxx 1.65 PB
3 3 480 GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) - - - - o o o o xxx 1.62
4 5 292 DOBKOWSKA Aleksandra 06-05-16 OKLA Ostrołęka (MZ) - - - o o o xo xo xxx 1.62 PB
5 17 238 GROCHULSKA Julia 05-07-29 UKS Czempion Bełchatów (LD) - - - o xo xo xo xxx 1.59
6 2 12 PIERZCHALSKA Katarzyna 06-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) - - - o o o xxx 1.55
7 14 826 SŁODZIŃSKA Maja 06-08-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) - - - o xo o xxx 1.55
8 7 113 KARULSKA Lena 06-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - - - o o xo xxx 1.55
8 11 403 ŚLUSARCZYK Paulina 05-11-08 UKS-MOS Opole (OP) - - - o o xo xxx 1.55
10 13 117 SZULC Kalina 05-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - - - o xo xo xxx 1.55
11 4 118 WISNIEWSKA Monika 05-08-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) - - o o xxo xxo xxx 1.55 =PB
12 9 636 IDZIŃSKA Maja 05-09-16 TS AKS Chorzów (SL) - - o o o xxx 1.50
12 10 678 RYBAK Daria 05-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - o o o o xxx 1.50
14 16 353 PTASZEK Aleksandra 06-01-14 MKS Tempo Kęty (MA) - - o o xo xxx 1.50
15 19 402 RACZKOWSKA Natalia 05-07-12 UKS-MOS Opole (OP) - o o xo xo xxx 1.50
16 1 272 KUCHTA Urszula 05-10-30 KS Orzeł Warszawa (MZ) - - o o xxx 1.45
16 6 344 JAŚKACZEK Małgorzata 06-10-18 KS Victoria Trzebinia (MA) - - o o xxx 1.45
18 18 377 GORZKOWSKA Patrycja 05-01-11 WKS Wawel Kraków (MA) - - xo o xxx 1.45
19 12 570 KALINO Paulina 06-07-11 AZS-AWF Katowice (SL) xo xxx 1.30
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GRABOWSKA Hanna 05 AML Słupsk 1.71
2 KOKOT Katarzyna 04 LUKS Podium Kup 1.69
3 TWARDOWSKA Emilia 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1.67
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 BURLEWICZ Barbara 03 OKS Skra Warszawa 1.67
2 KRUŻA Marcelina 03 MKS Sambor Tczew 1.67
3 PARZYCHOWSKA Karolina 03 MKS Pułtusk 1.62
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.044291973114014 s.