PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 15:04:00
Kwm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  Młot M (5) 
10:05  Tyczka K 
11:00  Kula K (3) 
11:35  300 m M  [el]
11:56  Dysk M (1) 
12:10  300 m K  [s]
12:50  80 m pł K  [el]
13:21  W dal M 
13:31  Wzwyż K 
13:50  80 m pł K  [F]
13:56  Oszczep K (500) 
14:10  110 m M (91.4)  [el]
14:40  1000 m M  [s]
14:55  1000 m K  [s]
15:25  110 m M (91.4)  [F]
REKORDY
RP (U16) 1.80* BORYS Paulina SKLA Sopot Iława 2013-06-21
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 15:04:00
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2018-09-23 13:31 ZAKOŃCZENIE: 14:53:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.40 1.45 1.50 1.54 1.58 1.62 1.65 1.67 1.69 wynik inf
1 11 219
BURLEWICZ Barbara 03-01-09 OKS Skra Warszawa (MZ) - - o o o o xo o xxx 1.67 PB
2 13 400
KRUŻA Marcelina 03-01-24 MKS Sambor Tczew (PM) - - - o o xxo xo xo xxx 1.67
3 5 206
PARZYCHOWSKA Karolina 03-10-19 MKS Pułtusk (MZ) - - o o xo o xxx 1.62
4 6 79
KOZERA Natalia 03-08-02 UKS Czapla Białe Błota (KP) o o o o o xxx 1.58
4 10 196
WYSOCKA Alicja 03-03-05 KS Orzeł Warszawa (MZ) - - o o o xxx 1.58
6 15 371
LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) - - o xo o xxx 1.58
7 14 299
MRÓZ Maja 04-12-14 LUKS Namysłów (OP) o o o xxo o xxx 1.58
8 2 401
WENDOWSKA Klaudia 03-02-18 MKS Sambor Tczew (PM) - - o o xxx 1.54
8 3 183
PERZYŃSKA Julia 03-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o o o xxx 1.54
10 9 267
KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 SKS Kusy Kraków (MA) o o xo o xxx 1.54
11 8 262
SACHMERDA Wiktoria 03-02-25 MKS Tempo Kęty (MA) o o o xo xxx 1.54
12 7 263
TUCHOWSKA Zuzanna 04-07-05 MKS Tempo Kęty (MA) o o o xxo xxx 1.54
12 12 302
KOKOT Katarzyna 04-01-05 LUKS Podium Kup (OP) - o o xxo xxx 1.54
14 4 227
FLISIŃSKA Natalia 04-02-08 RLTL ZTE Radom (MZ) - - o xxx 1.50
15 16 114
SĘCZYK Andżelika 03-03-10 MKS Żak Biała Podlaska (LU) o xo xxo xxx 1.50 =PB
1 23
WRZESIŃSKA Zuzanna 04-03-26 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) xxx NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.032179117202759 s.