PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 15:55:53
Kwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 15:55:53
Wieloskok K Planowany START: 2020-09-27 14:10 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00 DEKORACJA 15:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 17 679 SZLACHTA Olga 06-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10.88
-0.3
10.21
-0.1
10.85
-0.1
10.58
-0.1
10.82
0.0
11.54
-0.5
11.54 PB
2 1 649 BOREK Alicja 05-05-14 KKL Kielce (SK) x
+0.2
11.05
-0.9
10.92
-0.3
10.84
-2.2
10.83
-0.5
x
+0.3
11.05 PB
3 12 597 LAZAR Malwina 05-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.60
+0.5
10.28
+0.2
10.67
-0.3
10.61
-0.1
10.90
0.0
10.74
+0.1
10.90 PB
4 13 826 SŁODZIŃSKA Maja 06-08-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) 10.12
+0.1
10.47
-0.6
10.11
-0.2
10.60
+0.2
10.64
-0.7
x
+0.3
10.64
5 7 63 KRYSIAK Julia 06-04-23 BOSiR Barcin (KP) 10.60
-0.1
9.98
-2.1
10.13
-0.6
10.30
-0.6
9.92
-0.2
10.25
-0.2
10.60 PB
6 2 704 SKRZYPCZAK Zuzanna 06-02-08 MUKS Szok Bojanowo (WP) 10.36
+0.2
10.55
+0.2
10.58
-0.2
10.33
+0.1
10.42
-0.3
x
-0.1
10.58 PB
7 19 366 NAWŁATYNA Oliwia 05-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 10.30
-1.0
10.55
+0.1
10.36
-0.4
10.48
+0.1
10.47
-0.1
x
-0.4
10.55 PB
8 9 573 STĘPIEŃ Dagmara 05-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) 10.45
-0.3
10.43
-0.5
10.27
-0.5
10.31
-0.4
9.96
-0.2
10.30
+0.3
10.45
9 11 184 SALAMON Blanka 06-04-10 MLKS Agros Żary (LB) x
-0.3
10.37
-0.1
10.23
+0.1



10.37
10 5 221 WODZIŃSKA Weronika 05-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 9.80
-0.4
10.04
-1.3
10.32
+0.7



10.32
11 14 93 JANKOWSKA Iga 06-12-06 LUKS Start Nakło (KP) 10.26
+0.1
10.20
-0.7
10.26
-0.3



10.26
12 8 698 BINIAKIEWICZ Hanna 05-08-18 MKS Baszta Szamotuły (WP) 9.86
-0.1
9.59
-0.3
10.22
-0.1



10.22
13 10 276 CHODKOWSKA Julia 05-11-14 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.08
+0.6
9.83
-0.4
10.04
-0.1



10.08
14 16 700 KNUTOWICZ Wiktoria 06-05-13 MKS Baszta Szamotuły (WP) 9.78
+0.2
10.04
-0.5
9.68
+0.1



10.04
15 3 407 MAGER Gabriela 05-04-10 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.02
+0.3
9.82
-0.2
9.67
-0.3



10.02
16 15 488 PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) 9.63
-0.4
9.96
-0.4
9.97
-0.4



9.97
17 4 327 ROICKA Izabela 06-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 9.94
+0.4
9.70
+0.4
9.70
+0.1



9.94
18 6 568 BĄBEL Karolina 05-11-14 AZS-AWF Katowice (SL) 9.39
-0.1
9.81
-0.9
9.64
-0.1



9.81
19 20 401 MAŃKA Hanna 05-07-22 UKS-MOS Opole (OP) 9.40
-0.6
9.53
-0.8
9.47
-0.8



9.53
20 18 635 ŚLUSARCZYK Julia 05-01-26 TL ROW Rybnik (SL) x
-0.1
8.60
-0.4
x
-0.4



8.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.038833141326904 s.