PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 11:26:27
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 11:26:27
W dal K Planowany START: 2020-09-26 16:40 ZAKOŃCZENIE: 18:00:00 DEKORACJA 18:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 679 SZLACHTA Olga 06-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.61
-0.3
5.67
-0.6
5.52
+0.2
x
+0.5
5.02
-1.5
x
+0.8
5.67
2 2 10 STERENGA Martyna 05-11-01 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 5.27
+0.1
5.44
-0.6
5.13
-0.8
5.28
-0.6
5.29
-0.8
5.32
-1.0
5.44
3 17 676 PODRUCZNA Julia 05-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.20
+0.1
4.73
-0.2
4.70
-1.1
x
+0.3
5.15
-0.4
5.27
-0.4
5.27
4 13 662 ADAMCIO Dagmara 05-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.95
-0.4
5.05
-1.0
5.09
-0.5
5.10
-0.2
5.25
-0.9
5.09
-0.9
5.25 PB
5 5 362 KOPIENIAK Oliwia 05-10-08 SKS Kusy Kraków (MA) 4.43
-1.2
5.09
+0.5
5.10
-0.7
5.01
-0.2
x
+0.7
5.17
-0.9
5.17
6 4 247 BIBIK Anna 05-01-29 UKS Vis Skierniewice (LD) 5.04
+0.8
5.00
+0.2
5.10
+0.2
4.88
-0.1
5.07
-1.2
4.89
-0.6
5.10
7 10 704 SKRZYPCZAK Zuzanna 06-02-08 MUKS Szok Bojanowo (WP) 5.05
-0.3
5.09
-0.1
4.93
-0.6
4.77
-0.9
5.09
+0.3
4.98
+0.5
5.09 PB
8 6 398 KLESZNO Maja 06-04-27 UKS-MOS Opole (OP) 5.08
-0.5
4.90
+0.2
4.98
+0.2
5.04
+0.1
3.87
-0.8
4.01
+0.6
5.08
9 9 301 ADAMCZYK Julia 05-07-28 RLTL ZTE Radom (MZ) 5.04
-1.0
4.06
-0.2
4.59
+0.4



5.04
10 8 578 JUNDZIŁŁ Maja 05-05-28 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 5.01
-0.3
4.88
+0.2
4.94
+0.2



5.01
11 18 8 KIELAR Amelia 06-07-09 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x
+0.4
x
+0.1
4.99
-0.9



4.99
12 1 680 TWARDOWSKA Emilia 05-08-31 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.81
+0.1
4.85
+0.7
4.91
-0.2



4.91
13 12 838 STEFAŃSKA Natalia 05-06-15 UKL Ósemka Police (ZP) 4.75
-1.2
4.86
-0.3
4.66
-0.7



4.86
14 14 4 BLOK Natalia 05-09-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 4.66
-0.4
4.82
-0.5
4.70
-0.4



4.82
15 11 811 WÓJS Lena 06-02-09 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4.60
-0.4
4.76
+0.3
4.69
-0.7



4.76
16 7 586 KRUCZEK Martyna 06-08-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 4.52
-0.4
4.58
-0.7
4.75
+0.3



4.75
17 19 98 SZCZEŚNIAK Julia 06-11-29 LUKS Start Nakło (KP) 4.72
-1.0
4.34
-0.9
4.46
-0.9



4.72
18 16 433 GALIK Kinga 06-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 4.53
-0.5
4.66
-0.3
4.08
+0.1



4.66
19 3 649 BOREK Alicja 05-05-14 KKL Kielce (SK) x
+0.9
x
-0.3
4.62
-1.2



4.62
20 20 674 PŁONKA Oliwia 06-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) x
+0.5
4.59
+0.1
4.31
-0.2



4.59
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 KUBIS Paulina 04 WLKS Wrocław 5.57
2 WINOGRODZKA Julia 04 UKS Czapla Białe Błota 5.48
3 ADAMCZYK Julia 05 RLTL ZTE Radom 5.45
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 WINOGRODZKA Julia 04 UKS Czapla Białe Błota 5.45
2 SIELSKA Alicja 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 5.38
3 MILEWSKA Elżbieta 03 KS Podlasie Białystok 5.37
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 1.3156759738922 s.