PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 16:40:41
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 

Data aktualizacji: 2019-09-21 16:40:41
W dal K Planowany START: 2019-09-21 13:45 ZAKOŃCZENIE: 15:29:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 40
KUBIS Paulina 04-03-24 WLKS Wrocław (DS) 5.32
-1.7
x
-0.9
5.57
+1.2
5.38
-0.9
5.33
-1.1
r
5.57 PB
2 3 92
WINOGRODZKA Julia 04-10-21 UKS Czapla Białe Błota (KP) x
-1.6
5.31
-1.3
5.37
-0.3
5.48
-0.2
5.34
-1.2
5.33
+0.3
5.48
3 19 244
ADAMCZYK Julia 05-07-28 RLTL ZTE Radom (MZ) 5.20
-1.2
x
-1.2
x
-0.1
5.43
-0.2
5.45
-1.9
5.43
-0.3
5.45 SB
4 16 623
NOBIK Julia 05-03-03 UKS Olimp Duszniki (WP) 5.30
-2.4
5.23
-0.2
5.27
+0.6
5.36
-0.7
x
-1.4
x
-0.6
5.36 PB
5 1 413
SŁABIŃSKA Julia 04-01-16 LUKS Hańcza Suwałki (PD) x
-0.9
x
+0.8
5.18
-0.1
5.17
-0.4
x
-0.2
5.30
+1.6
5.30
6 6 8
STERENGA Martyna 05-11-01 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4.66
-1.9
5.27
-0.9
5.05
-0.7
4.96
-0.6
x
-1.4
x
-0.3
5.27
7 9 185
JUSZCZAK Gabriela 04-03-29 UKS 55 Łódź (LD) 5.09
-2.1
x
-2.0
x
+0.9
x
-0.8
4.98
+0.4
x
+1.6
5.09
8 10 576
SALA Izabela 04-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój (SK) 5.07
-0.5
5.03
-1.8
4.96
-1.1
4.85
-2.2
x
-1.1
x
-0.8
5.07
9 17 571
BOREK Alicja 05-05-14 KKL Kielce (SK) 4.97
-2.1
5.00
+0.1
5.04
+0.7



5.04
10 18 53
WANKIEWICZ Natalia 04-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
-1.4
4.67
-2.7
5.01
+0.9



5.01
11 7 587
WITKOWSKA Julia 04-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 4.86
-1.3
4.96
-1.1
4.96
-0.2



4.96
12 14 7
OLSZAK Maja 04-07-30 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4.59
-2.2
4.94
-0.5
4.86
-0.7



4.94
13 8 313
KOPIENIAK Oliwia 05-10-08 SKS Kusy Kraków (MA) 4.88
-1.1
4.89
-1.8
4.92
-0.1



4.92
14 12 119
OSIPIUK Klaudia 05-08-09 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4.91
-1.8
4.84
-1.3
x
+0.2



4.91
15 11 231
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 04-07-23 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x
-1.3
4.82
-0.7
4.79
-0.5



4.82
16 20 329
ŚLIWIAK Natalia 04-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4.81
+0.2
4.75
+0.1
4.41
-0.2



4.81
17 4 594
PODRUCZNA Julia 05-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.71
-1.2
4.81
-3.0
4.73
-0.9



4.81
18 15 289
NOWAK Weronika 04-01-04 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4.76
-2.2
x
-2.3
x
-0.3



4.76
19 2 464
ORZŁOWSKA Katarzyna 04-07-27 MKS Sambor Tczew (PM) 4.55
-0.5
4.66
+2.2
x
-0.4



4.66
13 588
ZENKOWSKA Julia 04-10-21 KS Gwardia Piła (WP)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.022552967071533 s.