PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 14:59:59
Kwdm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Pszczyna 1966-07-02
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 14:59:59
W dal K - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 13:15 ZAKOŃCZENIE: 14:36:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 16 82
WINOGRODZKA Julia 04-10-21 UKS Czapla Białe Błota (KP) x
-0.3
x
+1.9
5.29
-0.6
5.30
+1.1
5.45
+2.0
5.22
+0.8
5.45 PB
2 15 292
SIELSKA Alicja 03-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 5.04
-0.8
5.27
+1.9
5.17
+3.4
5.31
+1.0
5.08
+3.0
5.38
+2.5
5.38
3 8 343
MILEWSKA Elżbieta 03-04-02 KS Podlasie Białystok (PD) 4.99
+0.7
5.27
+0.6
5.11
+0.6
5.11
+0.7
5.26
+5.1
5.37
+0.6
5.37 PB
4 10 180
JUSZCZAK Gabriela 04-03-29 UKS 55 Łódź (LD) x
-0.5
4.92
+0.8
5.34
+1.0
x
+0.7
5.30
+2.9
5.26
+1.6
5.34 SB
5 11 543
KADŁUBOWICZ Weronika 04-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 4.82
-0.3
x
+0.6
5.04
+1.8
5.22
+5.7
4.90
-1.1
5.06
+1.0
5.22
6 9 363
SŁABIŃSKA Julia 04-01-16 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 4.94
-0.2
4.83
+1.2
5.04
+1.1
4.89
+1.4
5.21
+1.5
5.11
+0.8
5.21
7 4 468
ŚLUSARCZYK Oliwia 03-06-26 MOSM Tychy (SL) 5.08
+1.0
4.98
+1.1
5.06
+1.0
5.12
+0.5
5.05
+4.1
4.93
+1.2
5.12
8 7 337
STRZELEC Martyna 03-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 4.93
+0.3
5.01
-0.8
5.01
+0.7
4.94
+4.2
4.77
+0.7
x
+0.9
5.01
9 2 267
KAMIŃSKA Kamila 03-02-18 SKS Kusy Kraków (MA) 4.95
+1.3
4.79
+0.3
5.01
+0.3



5.01
10 5 189
KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 4.80
+0.7
4.94
+2.7
4.96
+1.7



4.96
11 3 473
ROJEK Natalia 03-11-30 RMKS Rybnik (SL) 4.83
+0.6
4.94
+2.7
4.77
+0.1



4.94
12 12 502
WITKOWSKA Julia 04-04-08 KS Gwardia Piła (WP) 4.93
+0.8
4.89
+1.8
4.82
+0.2



4.93
13 6 348
CYCHOL Katarzyna 04-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) x
-1.1
4.84
-0.2
4.85
+1.7



4.85
14 17 10
OŻGA Weronika 03-08-16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4.83
+2.3
4.76
+2.4
4.84
+0.6



4.84
15 14 70
DROBCZYŃSKA Kinga 04-01-24 MLKS Krajna Sępólno (KP) x
+0.6
x
+5.5
4.83
-0.1



4.83
16 13 40
KOZDROWSKA Wiktoria 03-08-16 WLKS Wrocław (DS) 4.20
+0.4
4.14
+2.8
4.82
+2.2



4.82
1 243
KOŚCIANEK Daria 03-03-28 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ)





DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.045180082321167 s.