PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 12:15:51
Ktm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  Młot M (5) 
10:05  Tyczka K 
11:00  Kula K (3) 
11:35  300 m M  [el]
11:56  Dysk M (1) 
12:10  300 m K  [s]
12:50  80 m pł K  [el]
13:21  W dal M 
13:31  Wzwyż K 
13:50  80 m pł K  [F]
13:56  Oszczep K (500) 
14:10  110 m M (91.4)  [el]
14:40  1000 m M  [s]
14:55  1000 m K  [s]
15:25  110 m M (91.4)  [F]
REKORDY
RP (U16) 3.82 DZIWISZEK Sandra SKRA Warszawa Warszawa 2009-09-20
RP (U16) 3.90* OBERDA Julia OKS Skra Warszawa Kraków 2015-07-21
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 12:15:51
Tyczka K - FINAŁ Planowany START: 2018-09-23 10:05 ZAKOŃCZENIE: 12:05:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.50 2.70 2.90 3.00 3.10 3.20 3.40 3.60 3.70 wynik inf
1 9 439
CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - - - - o o o xxx 3.60
2 1 416
SKUBISZ Julia 03-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) - o o o o xxx 3.10
3 13 527
CZERNIAWSKA Julia 03-05-16 SL Olimpia Poznań (WP) o o xo o xo xxx 3.10 PB
4 5 374
BARTEL Maria 04-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - o o o xxx 3.00
4 6 222
OLSZEWSKA Natalia 04-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) o o o o xxx 3.00 PB
4 15 194
MC MAHON Oliwia 03-08-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o o o xxx 3.00 =PB
7 10 379
PODLIŃSKA Gabriela 03-11-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o xo xxx 3.00
8 11 490
STRZĄBAŁA Aleksandra 03-10-12 KKL Kielce (SK) o xxo o xxo xxx 3.00
9 12 49
KANIA Malwina 03-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xo o o xxx 2.90
10 7 438
BALCAR Martyna 04-03-30 MKS Ustroń (SL) o o xxo xxx 2.90 =PB
11 14 528
STĄPOREK Urszula 03-05-15 SL Olimpia Poznań (WP) xo o xxo xxx 2.90 PB
12 8 485
CIESIELSKA Kinga 03-03-11 KKL Kielce (SK) o o xxx 2.70
12 16 193
KAMIEŃ Monika 03-06-06 AZS-AWF Warszawa (MZ) o o xxx 2.70
14 4 440
CHOLEWA Aleksandra 03-09-25 MKS Ustroń (SL) o xo xxx 2.70
15 3 164
KŁOSIŃSKA Sara 04-07-13 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) xo xo xxx 2.70
16 2 441
CHRAPEK Kamila 03-09-24 MKS Ustroń (SL) o xxx 2.50

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.033270835876465 s.