PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 15:37:46
Kom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 47.03 WITEK Marcelina SKLA Słupsk Słubice 2010-10-08
 

Data aktualizacji: 2019-09-22 15:37:46
Oszczep K (500) Planowany START: 2019-09-22 13:20 ZAKOŃCZENIE: 14:45:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 689
TOBIASZ Natalia 04-01-15 MKS Junior Złocieniec (ZP) 36.62 36.00 33.19 38.43 34.54 31.39 38.43
2 1 50
MARKIEWICZ Marcelina 04-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 27.37 36.12 31.25 x 37.45 33.04 37.45 PB
3 5 551
ADAMCZYK Małgorzata 04-01-29 RMKS Rybnik (SL) 35.14 35.92 34.55 33.08 35.55 x 35.92
4 12 16
LIP Wiktoria 04-01-27 MKS Osa Zgorzelec (DS) 29.69 32.65 35.44 x 29.93 31.69 35.44 PB
5 8 278
GOŁĄBEK Gabriela 05-02-04 UKS Technik Radom (MZ) 35.33 32.93 31.35 32.92 28.03 x 35.33 PB
6 4 536
SZCZYRBA Aleksandra 04-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 27.76 x 31.98 25.57 28.01 x 31.98
7 15 622
KOSIOREK Wiktoria 05-06-16 UKS Olimp Duszniki (WP) 25.14 27.84 31.64 24.52 27.83 x 31.64
8 6 661
DŹWILEWSKA Daria 05-05-15 LKS Korab Olecko (WN) 26.31 25.09 31.35 27.43 28.97 27.91 31.35 PB
9 17 284
STAŃCZYK JULIA 05-08-14 ULKS Jedlińsk (MZ) 26.80 27.14 31.13 31.13
10 18 199
WÓJCIK Malina 04-03-27 UKS Jedynka Łowicz (LD) 30.81 x 28.80 30.81
11 20 690
POSZYTEK Olga 04-03-27 MKS Olimp Łobez (ZP) 29.65 28.51 30.31 30.31
12 3 198
CZUBIK Bogumiła 04-05-02 UKS Jedynka Łowicz (LD) 28.51 29.44 30.28 30.28
13 14 465
WILCZEWSKA Natalia 04-07-30 MKS Sambor Tczew (PM) 28.63 30.00 28.08 30.00
14 19 315
KUBIŃSKA Oliwia 05-08-31 SKS Kusy Kraków (MA) x 26.44 29.46 29.46
15 13 213
PRZYBYSZ Maja 05-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 29.30 x 26.63 29.30
16 9 486
POBŁOCKA Wanesa 05-01-02 UKS Lipusz (PM) x 26.72 29.13 29.13
17 16 94
JASIŃSKA Natalia 04-10-03 UKS Duo-Set Świecie (KP) x x 28.62 28.62
18 10 344
KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 05-11-17 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 27.46 x 25.17 27.46
19 11 391
STRZAŁKA Aleksandra 04-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 23.99 23.31 24.85 24.85
20 7 28
LOREK Oliwia 04-12-02 SL GKS Olsza Olszyna (DS) x 19.85 x 19.85

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.04154109954834 s.