PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 15:13:22
Kom
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  Młot M (5) 
10:05  Tyczka K 
11:00  Kula K (3) 
11:35  300 m M  [el]
11:56  Dysk M (1) 
12:10  300 m K  [s]
12:50  80 m pł K  [el]
13:21  W dal M 
13:31  Wzwyż K 
13:50  80 m pł K  [F]
13:56  Oszczep K (500) 
14:10  110 m M (91.4)  [el]
14:40  1000 m M  [s]
14:55  1000 m K  [s]
15:25  110 m M (91.4)  [F]
REKORDY
RP (U16) 47.03 WITEK Marcelina SKLA Słupsk Słubice 2010-10-08
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 15:13:22
Oszczep K (500) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-23 13:56 ZAKOŃCZENIE: 15:00:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 360
BUTKIEWICZ Gabriela 03-06-25 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 45.86 43.00 45.92 43.84 44.90 44.72 45.92
2 16 210
BARTOSIAK Zuzanna 03-01-03 MUKS Płock (MZ) 38.71 39.69 35.94 38.30 40.09 36.19 40.09 PB
3 2 540
TYCZYŃSKA Michalina 03-04-28 UKS Olimp Duszniki (WP) 35.24 35.26 39.71 37.53 38.42 39.18 39.71 PB
4 19 188
WÓJCIK Malina 04-03-27 UKS Jedynka Łowicz (LD) 26.90 31.84 39.27 33.57 x 37.41 39.27
5 11 20
RZEŹNICZAK Nina 03-10-10 MKS Osa Zgorzelec (DS) 34.69 38.15 35.23 x x x 38.15
6 10 230
PRYGIEL Martyna 03-02-08 RLTL ZTE Radom (MZ) 38.03 x x x 35.19 38.02 38.03
7 18 13
LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 32.08 27.00 37.95 31.38 36.57 36.87 37.95 PB
8 15 538
MIGDAŁEK Alicja 03-01-20 UKS Olimp Duszniki (WP) 32.35 28.35 37.82 36.86 31.73 28.58 37.82
9 5 281
KONIECZNA Wiktoria 03-04-28 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 34.49 36.51 x 36.51 PB
10 13 288
GRYSIAK Wiktoria 03-05-28 WKS Wawel Kraków (MA) 36.49 x 30.22 36.49
11 17 373
STASIOŁEK Kornelia 03-09-29 AML Słupsk (PM) 33.31 34.23 35.81 35.81
12 8 50
MARKIEWICZ Marcelina 04-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 31.75 32.55 35.11 35.11
13 12 409
WOJTKUN Aleksandra 03-06-21 SKLA Sopot (PM) 34.00 33.84 31.55 34.00
14 7 369
HALECKA Patrycja 03-11-15 AML Słupsk (PM) 31.36 31.38 29.76 31.38
15 4 443
DOBIES Julia 03-04-11 MKS-MOS Katowice (SL) 30.27 31.34 30.59 31.34
16 20 579
MOSZCZYŃSKA Patrycja 04-08-06 LUKS Lidzbark Welski (WN) 31.29 30.67 x 31.29
17 6 577
BORKOWSKA Agata 04-01-21 LKS Lubawa (WN) 29.50 30.97 26.94 30.97
18 1 282
OSIKA Kinga 03-05-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 28.32 30.88 28.13 30.88
19 9 469
ADAMCZYK Małgorzata 04-01-29 RMKS Rybnik (SL) 25.04 26.74 29.27 29.27
20 3 181
BALEJA Natalia 03-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 25.48 27.78 26.87 27.78

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.036045074462891 s.