PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 11:27:24
Kmłotm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 65.10 SKOLIMOWSKA Kamila WARSZAWIANKA Warszawa 1997-06-14
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 11:27:24
Młot K (3) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 13:08 ZAKOŃCZENIE: 14:27:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 13 491
WIJAS Wiktoria 03-02-06 KKL Kielce (SK) 48.33 x x 50.07 x x 50.07
2 15 44
SIKORA Agata 03-02-26 BKS Bydgoszcz (KP) 44.81 x 43.49 49.04 48.33 x 49.04
3 11 513
KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 47.31 47.58 47.06 x x 48.23 48.23
4 9 48
KAŁUŻNA Zuzanna 03-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 42.32 36.62 45.59 x x 46.91 46.91
5 8 87
JABŁOŃSKA Dagmara 03-06-19 KS Agros Zamość (LU) x 41.92 x 45.57 39.29 45.69 45.69
6 4 329
SZADY Julia 04-08-19 LKS Stal Mielec (PK) 44.61 x 42.21 x x x 44.61
7 3 556
SZAFRAN Marcelina 04-05-20 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) x 41.70 42.75 40.57 x x 42.75
8 6 175
JANIAK Patrycja 04-01-20 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 37.43 37.95 38.80 x x x 38.80 PB
9 16 99
WICHA Oliwia 04-04-01 KS Wisła Puławy (LU) x 34.57 36.95 36.95
10 5 345
TRYKOZKO Natalia 03-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 36.71 35.77 35.08 36.71 PB
11 1 220
JAWORSKA Ksymena 03-11-26 OKS Skra Warszawa (MZ) 36.63 34.88 33.47 36.63
12 12 296
SCHNEIDER Daria 03-05-30 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 34.49 x x 34.49
13 2 24
ŻYGADŁO Nikola 03-03-21 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 34.34 x x 34.34
14 10 122
KANIOWSKA Weronika 04-09-27 AZS-AWF Gorzów (LB) x 33.64 31.85 33.64
15 14 96
KŁOCZEWSKA Zuzanna 03-09-20 KS Wisła Puławy (LU) 20.61 22.43 x 22.43
7 60
DUDA Izabela 04-04-19 LKS Vectra Włocławek (KP) x x x NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.037902116775513 s.