PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 14:37:07
Kkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 15.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Radom 2013-09-29
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 14:37:07
Kula K (3) Planowany START: 2020-09-27 13:05 ZAKOŃCZENIE: 14:10:00 DEKORACJA 15:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 14 352 MICHAŁOWSKA Julia 06-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) 13.35 12.83 12.27 13.12 13.19 x 13.35 PB
2 17 437 KICIŃSKA Anna 05-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 12.62 13.02 12.56 13.08 12.35 12.97 13.08
3 5 517 MIOSKOWSKA Aleksandra 05-06-14 LKS Fenix Słupsk (PM) 11.65 12.23 12.07 x 12.04 12.39 12.39 PB
4 1 331 GOŁĄBEK Gabriela 05-02-04 UKS Technik Radom (MZ) 12.05 12.26 11.92 11.85 11.71 11.66 12.26
5 7 764 KUCIŃSKA Klaudia 06-01-04 LKS Lubawa (WN) 11.87 11.42 11.11 11.64 10.78 11.23 11.87
6 3 639 MALINA Martyna 05-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 11.07 11.62 11.28 11.14 x 10.65 11.62 PB
7 11 478 GŁADIKOWSKA Melisa 06-01-28 AML Słupsk (PM) 10.18 11.52 10.18 x 10.99 x 11.52
8 20 789 KRZESICKA Aleksandra 05-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 11.31 11.00 10.95 11.22 11.33 10.72 11.33
9 16 7 GNYP Alicja 05-08-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 11.25 10.70 10.60 11.25 PB
10 12 472 TARASIEWICZ Sylwia 05-04-07 UKS Czwórka Białystok (PD) 10.34 11.21 x 11.21
11 13 654 PAŁYGA Zuzanna 05-02-25 KKL Kielce (SK) 10.96 10.61 10.28 10.96
12 4 765 LIGMAN Patrycja 06-09-09 LKS Lubawa (WN) 10.14 10.24 10.83 10.83
13 6 137 ORZECHOWSKA Aneta 06-02-21 UKS Czapla Białe Błota (KP) 10.76 10.63 10.18 10.76 PB
14 9 110 GŁOWACKA Martyna 06-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) x 10.48 9.77 10.48
15 10 257 PRZYBYSZ Maja 05-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 10.47 x 10.11 10.47 PB
16 8 213 KACZMAREK Kinga 05-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 10.44 10.04 10.44
17 19 183 PIETRUSIAK Julia 05-10-12 MLKS Agros Żary (LB) 9.60 9.75 10.16 10.16
18 18 49 CHIROWSKA Emilia 05-05-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) x 9.68 10.03 10.03
19 15 215 MROWIŃSKA Gabriela 05-05-17 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 9.43 9.32 9.82 9.82
20 2 217 SOBCZAK Wiktoria 05-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 8.06 x 9.46 9.46
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 14.08
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 12.71
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 12.13
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 13.63
2 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 12.90
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 12.72
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.03600001335144 s.