PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-23 11:56:27
Kkulam
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

10:00  Młot M (5) 
10:05  Tyczka K 
11:00  Kula K (3) 
11:35  300 m M  [el]
11:56  Dysk M (1) 
12:10  300 m K  [s]
12:50  80 m pł K  [el]
13:21  W dal M 
13:31  Wzwyż K 
13:50  80 m pł K  [F]
13:56  Oszczep K (500) 
14:10  110 m M (91.4)  [el]
14:40  1000 m M  [s]
14:55  1000 m K  [s]
15:25  110 m M (91.4)  [F]
REKORDY
RP (U16) 15.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Radom 2013-09-29
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-23 11:56:27
Kula K (3) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-23 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 584
GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo (WN) 12.46 13.10 13.63 12.78 x 13.42 13.63 PB
2 13 209
MAŚLANA Zuzanna 04-05-01 MLKL Płock (MZ) 12.90 12.44 12.67 12.14 12.49 12.81 12.90 PB
3 14 291
PRZYBYŚ Julia 04-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) 11.88 12.62 12.45 12.06 12.72 12.29 12.72 PB
4 10 13
LEPA Roksana 03-08-26 LKS Polkowice (DS) 11.94 11.84 12.23 12.20 12.57 12.58 12.58 PB
5 15 375
DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.24 12.10 11.97 x 12.03 12.26 12.26
6 2 300
SOLECKA Wiktoria 03-03-10 LUKS Namysłów (OP) 11.01 10.92 12.01 11.39 11.64 x 12.01 PB
7 3 571
ANTOSZEWSKA Maja 04-03-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 11.37 11.72 11.52 10.67 10.84 11.06 11.72 PB
8 8 426
DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 11.28 11.51 11.64 11.66 x x 11.66
9 6 181
BALEJA Natalia 03-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 11.39 11.44 x 11.44
10 7 39
POHL Natalia 04-09-24 WKS Śląsk Wrocław (DS) 11.14 11.12 11.07 11.14
11 9 389
GEHRMANN Julia 03-02-14 KS Wejher Wejherowo (PM) 11.14 10.94 x 11.14
12 4 346
WOŹNIAK Dominika 04-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 11.04 10.32 10.70 11.04 PB
13 1 11
ŚLAWSKA Kamila 03-01-22 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 10.23 10.91 10.92 10.92
14 5 403
MYĆKA Klaudia 03-06-05 RKS Rumia (PM) x 10.72 10.40 10.72
15 11 513
KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) x x 10.34 10.34

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.043555021286011 s.