PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 15:11:53
Kdyskm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 50.53 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazwoiecki Łódź 2006-09-16
 

Data aktualizacji: 2020-09-26 15:11:53
Dysk K (0.75) Planowany START: 2020-09-26 13:00 ZAKOŃCZENIE: 15:00:00 DEKORACJA 15:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 18 437 KICIŃSKA Anna 05-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 41.76 37.99 41.60 x 40.68 x 41.76
2 7 7 GNYP Alicja 05-08-15 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 38.59 37.97 41.30 39.40 38.89 41.30
3 12 789 KRZESICKA Aleksandra 05-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 38.05 34.02 36.81 35.09 36.96 x 38.05
4 8 725 DUSTER Zuzanna 06-01-13 UKS 12 Kalisz (WP) 27.17 34.20 x 31.95 37.15 x 37.15 PB
5 19 405 GAWROŃSKA Maja 06-07-09 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 33.88 36.17 36.04 32.08 35.12 37.12 37.12 PB
6 10 503 LEWANDOWSKA Oliwia 05-06-07 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 37.04 x 34.20 31.70 x 36.06 37.04
7 13 188 KOMINEK Paulina 05-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 31.08 35.66 x x x 34.29 35.66
8 17 182 PECYNA Kinga 05-04-15 MLKS Agros Żary (LB) x 34.67 33.79 x x 35.54 35.54
9 6 213 KACZMAREK Kinga 05-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 27.83 33.40 33.40
10 15 175 HOROSZKIEWICZ Julia 06-05-30 LKS Lubusz Słubice (LB) 30.61 32.33 x 32.33
11 16 217 SOBCZAK Wiktoria 05-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x 30.87 28.42 30.87
12 11 176 MIERZEJEWSKA Zuzanna 05-12-14 LKS Lubusz Słubice (LB) 30.83 30.33 x 30.83
13 5 608 GORGOŃ Zuzanna 05-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x x 30.58 30.58
14 1 779 KONOPKA Zofia 06-11-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) 30.22 28.41 28.99 30.22
15 20 387 SOBALAK Liwia 06-05-09 LUKS Namysłów (OP) 29.50 25.92 30.15 30.15
16 3 140 DUDZIŃSKA Klaudia 05-02-04 UKS Duo-Set Świecie (KP) 27.36 29.61 29.22 29.61
17 2 526 THRUN Iza 05-05-03 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x 29.40 28.66 29.40
18 14 557 POBŁOCKA Wanesa 05-01-02 UKS Lipusz (PM) 29.15 29.26 28.72 29.26
19 9 385 KOREJBA Oliwia 05-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 25.47 28.27 27.19 28.27
20 4 501 WINIARZ Alicja 06-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 23.28 x 23.28
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 45.94
2 WILCZEWSKA Natalia 04 MKS Sambor Tczew 41.39
3 GRZESZCZYK Karolina 04 OKLA Ostrołęka 39.65
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 GAJEWSKA Alicja 03 MOS Zatoka Braniewo 45.15
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 41.68
3 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 39.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.040106058120728 s.