PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 16:29:58
Kdyskm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 50.53 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazwoiecki Łódź 2006-09-16
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 16:29:58
Dysk K (0.75) - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 15:10 ZAKOŃCZENIE: 16:11:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 19 584
GAJEWSKA Alicja 03-05-13 MOS Zatoka Braniewo (WN) 42.22 39.86 45.15 x x x 45.15 PB
2 18 129
POLAŃSKA Paulina 03-09-11 LKS Lubusz Słubice (LB) x 40.92 x x 41.68 38.92 41.68
3 15 375
DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 37.35 37.53 36.28 37.48 39.11 39.00 39.11
4 16 159
KOŁDRZAK Julia 03-12-18 MKLA Łęczyca (LD) 39.07 37.86 33.00 37.46 38.50 35.08 39.07
5 11 586
WOLDT Sandra 04-07-01 GULKS Barwice (ZP) 36.42 x 36.59 x x x 36.59
6 17 291
PRZYBYŚ Julia 04-08-29 WKS Wawel Kraków (MA) x 36.57 36.10 x 33.50 x 36.57
7 20 289
MIŚKIEWICZ Alicja 03-11-08 WKS Wawel Kraków (MA) 33.02 34.95 x x 35.31 35.69 35.69
8 14 455
PIETRASZ Karolina 03-05-08 MKS-MOSM Bytom (SL) 34.04 31.36 35.64 34.00 x 35.47 35.64
9 7 213
GRZESZCZYK Karolina 04-04-05 OKLA Ostrołęka (MZ) 34.27 x 34.29 34.29
10 2 491
WIJAS Wiktoria 03-02-06 KKL Kielce (SK) 31.92 32.91 34.12 34.12 PB
11 10 426
DRÓZD Wiktoria 03-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 28.04 29.33 31.93 31.93
12 8 463
FORYŚ Klaudia 03-07-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 28.61 31.93 x 31.93
13 5 290
OLAJOSSY Wiktoria 04-03-13 WKS Wawel Kraków (MA) x x 31.73 31.73
14 13 205
CHMIELEWSKA Aleksandra 03-07-12 MKS Pułtusk (MZ) 31.32 28.71 31.24 31.32
15 9 544
LUDWICZAK Jolanta 03-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 31.27 x x 31.27
16 4 84
CIECHANOWSKA Katarzyna 03-07-05 AZS UMCS Lublin (LU) 29.49 27.58 x 29.49
17 6 216
STEFKO Katarzyna 03-11-03 OKLA Ostrołęka (MZ) x 28.87 29.13 29.13
18 1 452
SZCZYRBA Aleksandra 04-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 27.64 x 27.64
19 12 163
JĘDRZEJCZAK Oliwia 04-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x x 26.41 26.41
3 518
ŚLACHCIAK Agata 03-01-23 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) x x x NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.04646110534668 s.