PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 16:27:48
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
msc klub suma
1 AML Słupsk (PM) 4 2 3 9
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4 2 6
3 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2 2 4
4 OKS Skra Warszawa (MZ) 2 2 4
5 KS Agros Zamość (LU) 2 2
5 UKS Filipides Teresin (MZ) 2 2
7 LKS Stal Mielec (PK) 1 4 5
8 KKL Kielce (SK) 1 1 1 3
8 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 1 1 1 3
10 PKS Gwardia Szczytno (WN) 1 1 2
10 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1 2
10 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1 2
13 KL Gdynia (PM) 1 1 2
13 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 1 2
13 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 1 1 2
16 GKS Start Długołęka (DS) 1 1
16 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1 1
16 LKS Jantar Ustka (PM) 1 1
16 LKS Zorza Gdynia (PM) 1 1
16 MKS Piast Głogów (DS) 1 1
16 MKS Tempo Kęty (MA) 1 1
16 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 1
16 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 1 1
16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1 1
16 UKS Olimp Kozienice (MZ) 1 1
16 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 1 1
16 WLKS Nowe Iganie (MZ) 1 1
28 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 2 2
28 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 2 2
30 MKL Toruń (KP) 1 3 4
31 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1 2
31 SKLA Sopot (PM) 1 1 2
31 UKS Lipusz (PM) 1 1 2
34 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) 1 1
34 KS Wisła Puławy (LU) 1 1
34 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 1 1
34 LKS Pszczyna (SL) 1 1
34 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 1
34 LUKS Boguszyce (LD) 1 1
34 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 1 1
34 MLKS Agros Żary (LB) 1 1
34 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 1 1
34 RKS Rumia (PM) 1 1
34 RLTL ZTE Radom (MZ) 1 1
34 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1
34 UKS Kresy Otwock (MZ) 1 1
34 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 1 1
48 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1
48 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 1
48 LKS Feniks Opoczno (LD) 1 1
48 LKS Fenix Słupsk (PM) 1 1
48 LKS OSiR Pleszew (WP) 1 1
48 LUKS Podium Kup (OP) 1 1
48 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 1
48 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1 1
48 MKS Ustroń (SL) 1 1
48 MKS Żywiec (SL) 1 1
48 MKS-MOS Katowice (SL) 1 1
48 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1 1
48 MOSM Tychy (SL) 1 1
48 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1
48 RK Athletics Warszawa (MZ) 1 1
48 UKS Chromik Mysłowice (SL) 1 1
48 UKS Gepard Warszawa (MZ) 1 1
48 UKS Technik Radom (MZ) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.034255981445312 s.