PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:12
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 69.36 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk Radom 2013-09-28
 

Data aktualizacji: 2021-09-25 14:38:58
Oszczep M Planowany START: 2021-09-25 11:27 ZAKOŃCZENIE: 12:45:00 DEKORACJA 13:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 5 356
KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa (MZ) 65.76 64.32 63.56 62.05 64.89 x 65.76
2 1 162
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 51.40 x 51.45 54.36 48.84 x 54.36
3 12 244
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 47.59 49.09 x 51.92 50.73 52.48 52.48
4 7 166
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka (KP) x 47.99 49.65 48.58 48.83 51.19 51.19
5 8 564
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk (PM) 47.25 49.10 x r 49.10
6 11 239
KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) x 45.65 x 45.09 45.05 42.62 45.65
7 17 152
POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) x x 41.96 41.74 43.99 45.32 45.32
8 2 277
ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 39.34 44.74 40.89 x x 42.09 44.74
9 15 848
WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 39.85 41.60 39.44 41.60
10 13 813
PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz (WP) 40.47 x x 40.47
11 10 918
CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 MKS Junior Złocieniec (ZP) 40.00 x 33.22 40.00
12 16 31
TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 37.51 38.28 39.98 39.98
13 14 167
PIŁAT Jan 2006-01-16 UKS Cyprianka (KP) 39.68 x 34.89 39.68
14 9 479
MAJCHRZAK Jakub 2007-02-10 MUKS Gim 2 Nysa (OP) x 39.20 x 39.20
15 18 165
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 MUKS Kangur Żnin (KP) 29.97 38.94 33.02 38.94
16 6 144
BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło (KP) 34.87 28.98 33.53 34.87
17 3 840
ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów (WP) x 34.67 34.44 34.67
18 4 622
PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz (PM) x 33.10 30.69 33.10
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 DZWONKOWSKI Andrzej 04 KKL Rodło Kwidzyn 60.33
2 ŻUCHOWSKI Daniel 04 LKS Lubawa 52.90
3 TARASZKIEWICZ Bartosz 04 LUKS Hańcza Suwałki 52.49
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KULPIŃSKI Piotr 05 LKS Jantar Ustka 51.36
2 KULAS Gracjan 05 UKS Lipusz 50.31
3 JANCIK Gustaw 05 UKS Gepard Warszawa 50.31
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.0930071 s. | Mem: 1.25 megabytes